| FOREXRomania a întrebat:

Forex in Romania? A fost cineva la cursurile celor de la TeleTRADE, forex in romania?

3 răspunsuri:
| GogosikaInfuriata a răspuns:

Am auzit de el, mi-am facut un cont demo laughing dar recunosc sunt pe dinafara, nu ii dau de capat mai deloc, am vizualizat filmuletul de pe site in care explica cat de cat ce e de facut, dar daca as baga bani reali cred ca i-as pierde pe toti laughing Cred ca am nevoie de instruire speciala laughing Nu am fost la niciun curs happy

| matrix100 a răspuns:

Da. Acum cativa ani eu am fost la cursurile forex celor de la teletrade. In prima etapa cursurile au fost gratuite, ne dicta ne preda la tabla, la sfarsit s-a dat un fel de test pe care toata lumea l-a luat pentru ca se mai putea vorbi usor intre noi. Urmatoarea etapa era un alt curs practic care era si pe calculator si care era contracost. Eu m-am oprit aici, am facut doar cursul gratuit si cand am auzit ca e e vorba de dat bani la modulul 2 cel practic m-am oprit. Daca nu ma insel la sfarsit se elibera si o diploma. Sper ca ti-am fost de folos. Numai bine

| gyssy a răspuns:

Exista roboti care lucreaza automat pe forex, dar costa si am inteles ca sunt profitabile,se numeste " GPS Robot " succes...