| zurghii a întrebat:

Hai noroc, Paste fericit :p
As vrea sa-mi cumpar un nou telefon, cam pana in 2500 de lei.
Niste idei? Ceva bun calitate-pret?

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Vad ca ai primit sugestii doar de iphone si Samsung.
intra in pagina One Plus.net si la cei 2500 lei, iti cumperi OnePlus 5T 8gb ram si 128gb memorie. Terminalele sugerate mai sus de cei ce ti-au raspuns sunt copii mici pe langa acesta.
are dash charge, carga cea mai eficienta la ora actuala
e telefonul cel mai fluid si unul din putinele terminale ce nu are lag in jocuri
213000 test antutu, puncte ce nu le-au obtinut nici s8 nici iphone 7 de exemplu.
are un Snapdragon 835 si fabricantul l-a setat sa lucreze la o frecventa mai mare, de aici si randamentul foarte ridicat.
are display amoled fabricat de Samsung.
bateria cu un uz intens ofera o zi. la un uz normal imi ajunge la 38 ore. dash charge incarca 60% in jumatate de ora si in 75 minute ai bateria full.
la pretul acesta nu gasesti telefon mai bun.
face id functioneaza mai rapid ca cel al lui iphone X.
amprenta digitala de asemenea e rapida.
cauta pe you tube in cazul in care ai vreo indoiala.
bafta in alegere.
daca vrei sa te dai mare cu un Samsung sau Apple cumpara oricare. oricum iti cheltui banii de pomana.

| zurghii explică (pentru gelu1970):

M-am uitat acum peste specificatii, prea tare telefonul in pretul pe care il are :p
Mersi fain.

| gelu1970 a răspuns (pentru zurghii):

Eu il am de o luna si nu imi pate rau ca l.am cumparat. Pe e mag e scump. In pagina one plus e pretul ok si ajunge in 2 zile.

11 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Asus zenfone 4

| NLS a răspuns:

LG G6
sau
OnePlus 5T
(au cel mai bun raport calitate-pret, mai ales al doilea)

alternativ
Galaxy A8 Plus (2018)

sau ceva cu baterie mare
https://www.emag.ro/......DNWKR7BBM/

| Alfred0703 a răspuns:

Nu-ti lua Iphone, sunt scumpe si ofera doar jumatate din ce ofera un Samsung.

| Alexandru250201 a răspuns:

Iti recomand Samsung Galaxy S8

| Cristian0884df11 a răspuns:

Eu recomand un s7 edge il am si eu de 2 ani si mere stats

| Andreeacx a răspuns:

Ar fi:
Iphone 6
Iphone SE
Iphone 5s
sau daca gasesti Iph 6s ar fi fain
de la 6s in sus sunt peste suma data.
Samsung:
Gama Galaxy

in fine, toate dupa preferinte.
Eu mi-as lua iphone 6, dar depinde si de preferintele tale

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andreeacx):

Fereste-ma doamneeee, iphone 5s, 6? Suntem in 2018!

| Bogdanel55 a răspuns:

Paste fericit!
Calitate-pret?
Asus Zenfone 5 Lite : https://www.quickmobile.ro/......ram-192590
Prea bun pentru pretul pe care il are.