| anonim_4396 a întrebat:

Hay guys! Deci, stiti cum poti face bani online? La domiciliu? Am 15 ani jumate. Ma pricep ff bine la prezentari in Powerpoint. Serios, aveti ceva idei?

2 răspunsuri:
| jasp_4651 a răspuns:

ANGAJAM BAIETI SI FETE PENTRU IMPARTIT PLIANTE
Firma recruteaza angajati din toate orasele mari din tara (peste 30.000 loc.), angajarea se face dupa un sistem american pentru astfel de joburi.
ANGAJAREA SE FACE MUMAI PRIN SITE:
http://imparte-pliante.ucoz.ro

| banutibuzunar a răspuns:

Vrei sa faci bani lucrand pentru o firma de bijuterii usor si simplu ? id-ul meu este bani.debuzunar@ yahoo.com.astept sa vorbim. :*