| Alexandra97272720772 a întrebat:

Hei, am făcut o comanda online în rate pe altex, prin credex, pe numele tatălui meu. Am făcut procesul de identificare, am primit ca cererea e aprobata, acolo pe site, am selectat cate rate si pe ce durata iar la urma am semnat contractul. Chestia e ca am băgat un email greșit, un email care nu exista. Am sunat la ei și mi-au zis sa revin cu un telefon. Dar vreau sa știu dacă s-a finalizat comanda, dacă s-a procesat. Ținand cont ca am semnat un contract, ori am primit ceva pe email? Gen sa confirm? Dar nu cred habar nu am, sfaturi?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu mai suna tu la ei ca nu-ti vor da nici un fel de relatii, fiindca nu esti titularul creditului!
tatal tau este cel care trebuie sa sune si sa rezolve toate problemele de credit, plati, samd.

| trophin a răspuns:

Dacă nu ți-a cerut verificarea mailului pentru confirmare... S-a procesat ca la abator happy oricum au număr (ai vorbit la telefon), adresa... Te cauta ei stai (ne) liniștit big grin