| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Am foarte multe carti(manuale si carti de stiinta) care nu imi mai trebuiesc. Am incercat sa le vand pe net pe foarte multe site-uri la preturi foarte mici in comparatie cu pretul la care le-am cumparat, dar nu reusesc. Se pare ca foarte multi oameni nu mai sunt interesati sa studieze.
Ce sfat mi-ati da, unde le-as putea vinde?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cartile nu sunt vechi, sunt chiar aparitii noi, dar se pare ca nimeni nu doreste carti...sunt pentru admitere la medicina

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe eMAG cred ca trebuie sa am firma pentru a putea vinde, katelyn

| Celcareajuta a răspuns:

Pe olx, e greu sa vinzi carti de stiinta vechi, in general cei care citesc asta se orienteaza pe ultimele aparitii.

| ALEXICAmarketing a răspuns:

Remat crying

| KatelynDragutza a răspuns:

Buna, te sfatuiesc sa le vinzi pe Emag pentru ca acolo se vand multe lucruri rapid si eficient.