| littlethings23 a întrebat:

Hei, stie cineva un site unde as putea gasi apartamente de vanzare, in afara de imopedia si anuntul.ro?

5 răspunsuri:
| Annnonim12 a răspuns:

Pe mercador (olx), tocmai.ro sunt cele mai bune!

| triplui a răspuns:

Un site care aduna anunturi imobiliare de pe 15 site-uri de profi referitoare la apartamente de vanzare Bucuresti 4 camere, apartamente de 3 camere, apartamente de 2 camere, dar si de garsoniere este titirez.ro. Gasesti aici link pentru apartamente cu 4 camere, dar tu poti sa cauti cu cate camere ai nevoie, in orice oras : https://www. titirez.ro/vanzari-apartamente-4-camere/Bucuresti.