| NoNameHeeiii a întrebat:

Imi puteti spune la ce pret este Samsung Galaxy S5 acum in septembrie 2014? Dar in vara prin iunie la ce pret ar ajunge? :/ Funda pentru cel mai bun raspuns :3

Răspuns Câştigător
| AndreescuMMO a răspuns:

Deci. acuma e undeva la 1800 lei in magazine ( daca cauti bine gasesti si la 1700) iar pe tocmai, olx si alte siteuri gasesti si la 1500 lei, poate si la 1400. sa zicem ca in vara anul viitor ajunge undeva la 900 de lei de fapt el scade drastic dupa ce apare uramtorul model adica s6

| NoNameHeeiii explică (pentru AndreescuMMO):

Si gen dupa ce apare s6, s5-ul o sa mai fie ''la moda''?laughingnu cred ca m-am exprimat bine, sper ca ai inteles.

| NoNameHeeiii explică (pentru AndreescuMMO):

Btw, pe olx am vazut la 680 lei s5-ul si cica este nou, sigilat dar nu prea am incredere in din astea.

| AndreescuMMO a răspuns (pentru NoNameHeeiii):

Aia e chinezarie laughing

| AndreescuMMO a răspuns (pentru NoNameHeeiii):

Cam asa. eu mi-am luat s3 cand era " la moda" si am dat mult pe el. si apoi dupa ce a aparut s4. a scazut brusc pretul pentru ca toata lumea vroia s4

| NoNameHeeiii explică (pentru AndreescuMMO):

Ma refer ca o sa pari ca si ultimul boschetar daca ai s5 si a aparut s6? laughing straight face straight face Si se stie cam cand o sa apara s6?

| AndreescuMMO a răspuns (pentru NoNameHeeiii):

laughing nu am citit nici un articol despre s6 pana acuma. ca nu m-a interesat dar trebuie sa apara pentru ca este S-urile sunt aproape cele mai bune telefoane de la Samsung tongue

| NoNameHeeiii explică (pentru AndreescuMMO):

Si dupa ce o sa apara s6, s5 o sa se mai fabricheze? laughing scuze ca te stresez cu atatea intrebari straight face

| AndreescuMMO a răspuns (pentru NoNameHeeiii):

Stai linistit laughing. din moment ce apare un produs inovator, fabricarea vechiului produs se stopeaza. si vei gasi pe piata doar cele care nu s-au vandut pana la acea data. Si hai sa iti spun nu Samsung galaxy e cel mai bun la capitolul pret-aspect-performanta sunt telefoane asemanatoare s5

| NoNameHeeiii explică (pentru AndreescuMMO):

Mersi pentru toate raspunsurile laughing Daca ai stii si la ce pret o sa fie un s5 de black friday? laughing

| AndreescuMMO a răspuns (pentru NoNameHeeiii):

Pai depinde de fiecare magazin, stai linistit ca nu o sa fie exagerat de ieftin laughing dar o sa scada 100-200 de lei in cel mai fericit caz 30 % din valoare. ei nu baga 50-60% reducere doar la cele care nu trec si trebuie sa se epuizeze stocul big grin

| NoNameHeeiii explică (pentru AndreescuMMO):

Si s4 este asemanator cu s5 doar cateva diferente? laughing

| AndreescuMMO a răspuns (pentru NoNameHeeiii):

Diferentele sunt foarte mici. s5 e cu foarte putin mai bun ca si s4
cel mai impresionat cel mai mult este tehonologia 4k era de asteptat sa fie implementata deci in loc de ful hd este 4k, tot face la cinema reclama ca s-a introdus si acolo. cica e mult mai calumea ca si full HD
ca sa vezi restul de diferente aici :http://www.phonearena.com/....../8202,7597

| NoNameHeeiii explică (pentru AndreescuMMO):

Si un s4 cat costa acum?

| AndreescuMMO a răspuns (pentru NoNameHeeiii):

Depinde happy nou e 1190 si la mana a doua gasesti si la 900

| NoNameHeeiii explică (pentru AndreescuMMO):

Iar de black friday la ce pret o sa ajunga?

| AndreescuMMO a răspuns (pentru NoNameHeeiii):

Cu 20% mai ieftin

| Ghostplayer a răspuns (pentru AndreescuMMO):

Minciuni.S4 in prezent este 1600 lei la ALtex (Cel mai ieftin magazin), iar in Iunie S5 o sa fie vreo 1600-1700 Lei!

18 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

500 euro