| TotulSAUnik a întrebat:

Hei TPU, stie cineva daca prin tarile din Europa sunt locuri de munca cu ziua. Vreau sa strang bani de facultate nu ma intelegeti gresi?!

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Sunt asemenea locuri.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Sunt și cu ora, nu doar cu ziua. : ))

| MikeCheck a răspuns:

Da frate, sunt. dar sunt foarte grele, cu ziua nu gasesti decat la carat / descarcat / construcii (pe santier), spalatorii. De exemplu, in Germania am avut un prieten care lucra cu ziua, primea cate 100 de euro pe 10 ore, lucra pe un santier. foarte greu, iti dai seama. A rezistat cat sa-si faca bani sa se intoarca inapoi in tara.
Si o sa traga rau de tine la locurile de munca cu ziua, mai ales daca nu esti de la ei din tara.
Succes!