| askmefast a întrebat:

Hei! Vreau sa achizitionez ceva din altex cu cardul.Este un card facut la brd, trebuie sa mentionez ca nu merge facuta nicio tranzactie online cu el deoarece nu este suportat(card maestro).Pot cumpara un produs din altex cu acest card?(in magazin)Este un card Sprint lei pentru student sau ceva de genul

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu o simpla intrebare la un magazin Altex, rezolvi problema.

| WithoutName123456789 a răspuns:

Daca POS-ul celor de la Altex accepta cardurile Maestro, atunci da.