| ionutbeach a întrebat:

Heii as dori si eu niste strategii la loto, betcafearena public bet mozzart etc sau biletul zilei >>:

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Cea mai buna strategie este...(Norocul), bafta multa!

| Bog a răspuns:

Sistem pariuri ABI
Conditii:
1) Buget 50 lei
2) Cont PAYPAL / cont ING
3) Cont Dropbox
4) PERSEVERENTA & INCREDERE

Ce ofer?

• "BILETUL ZILEI" in miza fixa de 10RON (inclusiv taxe) avand cota medie aproximativ 5
Cum functioneaza?
• Zilnic fac update la un folder share-uit clientilor
cu biletul din ziua respectiva, bilet ce va contine evenimente dupa orele 12, pentru a putea fi jucat la agentie cu usurinta.

Cerinte:
• dupa 100 ron profit strans in urma sistemului "ABI", doresc 15% (15lei) cash, prin transfer in contul de PAY PAL sau in contul ING oferit clientului ulterior.

SUCCES!

Lasati adresa de e-mail si va contactez! Bafta!

| Rzwq a răspuns:

Nu prea ai ce strategii sa folosesti la loto, sau la jocuri gen "lucky six, curse de caini sau cai nici daca ai sta zi de zi cu capul in ele. E vorba de noroc. In schimb ai putea sa iti incerci norocul la pariuri sportive. Iti alegi 2-3 meciuri gen Barcelona, Real Madrid, si pariezi o suma mai mare, si iti poti dubla banii pusi pe bilet... Pot exista si la echipele mari surprize. Mingea e rotunda. Succes.