| UchihaShisui88 a întrebat:

Heii TPU am intrebare legata de o anomalie, am inteles daca trimiti cereri de prietenie pe Facebook iar anumite persoane iti anuleaza cererea vei fi blocat pentru un termen limita de 30 de zile sa mai trimiti cereri, inclusiv mie sincer mi s-a intamplat de cateva ori... si am inteles daca ve-i mai continua sa trimiti in continuare cererile vei fi permanent blocat sa trimiti cereri ...intrebare este, ai sanse ca sa ti se blocheze definitiv contul daca esti blocat de 3-4 ori din acest motiv!? sunt speriat deoarece de cateva ori am fost blocat si imi este teama sa mai fiu iar sad
Funda pentru cine stie!

2 răspunsuri:
| LikeARollingStone a răspuns:

Nu, nu vei fi blocat de tot...Insa, daca ai fost deja blocat de cateva ori, cu fiecare blocare termenul va fi tot mai lung.
Adica, prima data sunt 7 zile, apoi 14, si tot asa... happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Esti speriat... lol zici ca iti taie o mana. da e posibil sa iti blocheze contul definitiv sau pe o perioada mult mai mare