| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU am o intrebare. Deci am tot fost blocat sa mai dau cereri de prietenie cam din vara trecuta o luna si luna trecuta am dat doar 6 cereri si m-au blocat. Acum pot da cereri dar vreau sa va intreb cam cat timp ar trebui sa nu mai dau nicio cerere, si dupa sa dau multe cereri si sa ma blocheze doar cate o saptamana.

1 răspuns:
| Melcul a răspuns:

Ai fost blocat pentru ca ai cerut multe prieteni si nu au fost acceptate.Nu mai da multe cereri de prietenie pentru ca perioada de blocare va creste incetul cu incetul.