| Gezici_Onur_1997 a întrebat:

Heii TPU
Am si eu o intrebare in legatura cu cererile de prietenie pe facebook
Ieri la ora 18:00 am fost deblocat. Acum cand sa mai trimit cereri ca sa nu ma mai blocheze imediat. De exemplu vreau sa trinit 20cereri. Dupa cat timp de la deblocare trimit?
Funda celui mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| TheLittleDemon a răspuns:

Eu știu ca poți sa trimiti câte cereri vrei. Imediat ce te.a deblocat. Dar dacă dai unor persoane care nu le cunoști si dau 'not now' sau 'nu cunosc aceasta persoana in afara de Facebook' o sa îți dea un avertisment ca ai încălcat 'Termenii si Condițiile ' si dacă îți da si al doilea advertisment te blochează.....deci ai grija cui dai cereri.
Sper ca te.am ajutatwinking Funda?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa vreo ora, doua.

| RebecCa11 a răspuns:

Te blocheaza daca dai foarte multe intr-o zi, sau daca cineva nu iti accepta cererea si bifeaza ca nu te cunoaste... dai si azi 10 cereri si maine 10 sa nu risti sa te blocheze iar!batting eyelashes