| DoiOchiCaprui2 a întrebat:

Heii, TPU!
Va rog mult. In afara de cursuri gene/machiaj/coafat/ unghii ce alte cursuri asemănătoare credeți ca se mai caută și se pot realiza pe timpul studenției, ori in timpul liber pentru un venit in plus? Ori dacă știe cineva, ceva online pentru a câștiga bani. Fără sondaje online, etc. Chiar și vânzarea de haine outlet sau asemanator mi-ar fi de ajutor, dacă cineva serios ma poate îndruma către depozite și sfaturi utile. Multumesc!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Poti gasi de munca la: serele de flori, de legume, la cules fructe samd.