| Sarab21 a întrebat:

Hello. După câte luni ați primit alocația de stat după ce ați împlinit vârsta de 18 și ați continuat școala? Eu am băgat actele anul trecut în ianuarie iar în martie mi-a venit, acum, anul acesta am băgat acetele in septembrie, sunt șase să îmi între din urmă luna aceasta? Nu am mai primit din august. Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Dupa vreo 2 luni

| AAme23 a răspuns:

Eu impreuna cu fostii colegi, am primit o la 3 luni dupa depunerea cererii inclusiv banii din lunile precedente in care nu am primit.

| claudia5fabules a răspuns:

Eu nu-mi aduc aminte sa fi primit alocatie dupa 18 ani. Esti la liceu, sau facultate?