| Piratuloptezi a întrebat:

Hello, stie cineva cum pot implementa la plata servicilor mele, acea optiune de "subscriptie lunara"?

Multumesc frumos!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Inserezi in factura un nou item cu denumirea de "subscriptie lunara" si pui suma pe care clientul trebuie sa o achite.
Nu stiu cum generezi tu aceste facturi, automat din programul contabil sau manual, lunar... samd.
Din pacate, nu stiu nici ce metoda de plata au clientii tai, fiindca nu stiu ce facilitati bancare ai tu, sa poti lua banii de la client, sau sa-ti faca el plata direct in contul bancar.