| anonim_4396 a întrebat:

Hello dragii mei!:*.
Am o intrebare pentru voi, poate ma lamureste cineva.Dca de pe un site de Sms gratuit trimit la un numar ce apartine unei emisiuni costul mesajului ajunge pe factura mea lunara? Sau pot sa trimit linistita si sa nu imi fac griji pentru plata? Multumesc anticipat!
Dau funda :*

3 răspunsuri:
| HappyPebbles a răspuns:

De obicei SMS-urile pentru emisiuni sau jocuri sau lucruri de genul asta, apar pe factura la "MESAJE ENJOY" si au cost suplimentar.

| CipiA a răspuns:

Nu se stie sunt eminiuni care au plata si care nu au da eu zic ca ajunge pe factura,
sunt mai multe emisiuni cu plata decit fara deci fa economii

| anonim_4396 explică (pentru CipiA):

Pai asta de care zic eu e cu plata. oricum, multumesc pentru raspuns si mai astept si pe altii happy:*

Întrebări recente