| Spoonch a întrebat:

Hey. am laptop si din iarna nu imi functioneaza camera web, am dat-o unui profesionist si mi-a facut-o am intrat pe skype si am verificat-o era in regula, mergea, apoi am intart pe facebook si am vrut sa o verific din nou si nu mergea. am testat-o online. mi s-a spus ca daca o intru pe un site si o voi testa si daca imi apare alow si deny e instalata corect. mi-au aparut dar webul in continuare arata doar umbre ce sa fac. ofer Funda celui ce ma pooate ajuta, va rog

1 răspuns:
| IlAndrei a răspuns:

Cand iti apare mesajul de Allow/Deny trebuie sa alegi Allow. Astfel permiti site-ului respectiv sa se conecteze la camera ta web.