| Madalina19 a întrebat:

Hey! este necesar cand ai stop sa ti-se umple tot tamponu? va pooophappy scuze de categoriehee hee

5 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Este normal daca uiti de el o saptamana -

| ioana1704 a răspuns:

Nu. schimba-l cat de des simti si mai ales sa nu mirosi urat!

| Mjdolhfi a răspuns:

1.De ce categoria "Afaceri & Financiar"?laughing
2.Nu este normal.Este bine sa-l schimbi la 5-6 ore si sa te speli cat mai des pentru a nu mirosi urat.Bafta!

| simiy a răspuns:

Nu este necesar sa se umple tot, unele femei au o menstruatie mai abundenta altele nu

| sorina_2296 a răspuns:

NU de obicei un tamponul normal se tine 6 ore dar in cazul in care te sinti incomod poti sa il schimbi mai des.