| ShadowLight a întrebat:

Hey! Imi ziceti niste firme de parfumuri din Romania (gen Avon) dar numai de barbati si care cauta reprezentanti? Ca si eu vreau sa devin unul. Va multumesc. happy

5 răspunsuri:
| lolz1 a răspuns:

Oriflame, Lady's

| Avon053 a răspuns:

Pentru mai multe explicati despre avon suna-ma la 0735856209 chiar in seara asta si iti voi spune despre beneficii, cadouri, si alte informati.Te astept o seara buna.Lider vanzari Parvu Sebastian Avon.

| motorx98 a răspuns:

Am vazut acum citeva minute. lady, s cauta reprezentatnti pe TPU. sanatate.

| Cristina_Zaharia_1968 a răspuns:

Daca te intereseaza, Oriflame este alegerea cea mai buna.Pentru mai multe detalii, adresa e-mail : cristina_istode@yahoo.com