| MulteLucruriFaraRaspuns a întrebat:

exista alte firme de produse cosmetice(gen Avon) in Romania in afara de Avon, Oriflame si Lady`s? care sa aiba cataloage, reprezentanti... funditabig grin

Răspuns Câştigător
| SmiiileXoXo a răspuns:

Cosmopolitan happy

5 răspunsuri:
| Cryss_2345 a răspuns:

Http://parfumfm.ro/ Fm se numeste firma.am o prietena care se ocupa cu asa ceva.si sunt produse foarte bune.

| Andreea11989 a răspuns:

Buna, incearca de la Paese, eu le folosesc de ceva timp si sunt foarte multumita de ele. https://www.paese.ro/

| adrianaavg a răspuns:

Vezi Aici http://dshopp.cabanova.com/produse-cosmetice.html
Sunt foarte bune, vei fi multumita

Sper sa iti placa

| Adrian_Stark_1982 a răspuns:

Salut,
De LR Health&Beauty Systems ai auzit? Este o firma germana care poate oricand stabili standardul, din orice punct de vedere, in domeniul cosmeticelor.
Pentru detalii poti intra pe www.MLMParfumuriCosmetice.wordpress.com sau poti da un telefon la 0723-741188.
Numai bine,
Adrian