| JOHN_4284 a întrebat:

Care parfumuri de la Avon pentru barbati sunt cele mai persistente si au un miros placut?

Răspuns Câştigător
| xilotto a răspuns:

Sincer. Nici un parfum de la AVON pe care l-am incercat(si am incercat multe) nu mi s-a parut sa aiba un piros persistent si mai alea ca parca toate miros la fel. Eu te sfatuiesc ca pe langa bani aceea sa mai pui un pic si sa iti iei unul de firma.

3 răspunsuri:
| Andruska55 a răspuns:

Unscripted e super

| fif2002 a răspuns:

U by Ungaro sau Individual Blue, eu doar pe astea le folosesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il am pe unscripted 2. imi place full speed.si cel mai urat e black suede touch.chiar nu-mi place