| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, am avut astazi o prezentare de la firma despre tema "cum sa ne purtam cu clientul" si tipul care a tinut prezentarea a zis ca noi ca firma in fata clientului trebuie sa fim mielusei si sa ne facem pres ca sa fie multumit si sa colaboreze cu noi. Ce parere aveti? E normal sa permiti clientului sa stearga pe jos cu tine?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Mai bine ajungi mercenar sa pui la respect clientii pretentiosi

1 răspuns:
| Tudy000 a răspuns:

Nu nu-i normal sa permiti clientului sa stearga pe jos cu tine, dar e normal sa-i oferi tot ce are nevoie in limita serviciilor firmei pentru o buna colaborare.