| Andrei_Andrei_1994_GpD6 a întrebat:

Hey TPU.Am 14 ani si sunt din Braila, cum pot face bani usor si rapid.Am nevoie urgenta si parintii nu imi dau pentru ce vreau eu. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| zHeArTz a răspuns:

Dealer sau peste thinking in cel mai rau caz sa imparti pliante sau sa plimbi caini laughing)

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca s ar face bani usor si rapid am fi totii bogati

| Radu284 a răspuns:

Auzi, de ce crezi ca societatea iti datoreaza tie o metoda USOARA si RAPIDA de a face bani? Cu ce contribui tu la societate, ca sa crezi ca meriti ceva ce nimeni altcineva nu are?

| Pandhoraa a răspuns:

Banii nu se fac usor din pacate si nici rapid in mod cinstit
nu iti ramane decat sa acumulezi cat mai multe cunostinte pe care sa le aplici apoi si poate vei gasi cum sa obtii ce iti doresti
nu renunta!