| anonim_4396 a întrebat:

Imi spuneti va rog,daca cumpar o imprimanta cu transport gratuit de pe eMAG si odata cu aceasta imi cumpar si o carte tot de pe eMAG, voi avea transport gratuit sau trebuie sa platesc transportul cartii?

Răspuns Câştigător
| AndreiPiticu99 a răspuns:

Nu platesti, darsa le comanzi pe amandoua in acelasi colet, si te sfatuiesc sa iei un Hp ca sunt super bune, eu am una de 3 ani.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca faci comenzile separat pentru carte vei plati transportul. Daca le iei impreuna (in acelasi cos) nu vei plati transportul. Eu te sfatuiesc sa cumperi o imprimanta cu cartuse resetabile. Este extraordinara! Eu am una asa si ma costa foarte ieftin.

| bbydeea317 a răspuns:

Daca le cumperi pe ambele in acelasi colet nu platesti transport.

| CoSmInxD25 a răspuns:

Nu trebuie, daca suma depaseste 100 lei parca, sau 50, transportul este gratuit.