| spektrum98 a întrebat:

Salut.Vreau sa imi cumpar un mouse de pe eMAG si nu stiu daca transportul e gratuit sau trebuie sa-l platesc eu.Imi poate spune cineva?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AndrewStar a răspuns:

Da-mi link-ul ce contine in spatele sau mouse-ul de pe Emag pe care doresti sa il achizitionezi!

| aramitzz a răspuns:

Daca comanda totala depaseste 90lei este gratuita, sub aceasta suma costul transportului este de 11 lei
dar daca esti in apropierea unu showroom il pot aduce acolo si il poti ridica personal fara a plati taxa de transport indiferent de suma comenzii.

| Bustihan_Katalin_1994 a răspuns:

Salut doar daca comanda e mai mare de 80 sau 90 e gratuit transportul