| DyaAndreea a întrebat:

Hey TPU:*! stiti cumva daca intre frog sunt convorbiri nelimitate? de exemplu eu am o cartela frog iar o colega tot frog vorbim nelimitat adica daca am 1000 de mesaje nu consum nici unul? Multumesc anticipat(::*

Răspuns Câştigător
| Liviucu a răspuns:

Oferta completa a cartelei o poti gasi foarte usor pe site-ul Cosmote. Ai acolo toate informatiile care te intereseaza. Leneso... :P

Link: http://www.cosmote.ro/ro/content.aspx?style=styles&ns=-10000&cid=20304

6 răspunsuri:
| DyaAndreea explică:

Da, dar nu vad daca mesajele sunt nelimitate intre frog si respectiv frog...happy

| Liviucu a răspuns (pentru DyaAndreea):

Da, ai dreptate. Probabil exista o optiune pentru asta sau e deja inclus in oferte dar nu specifica. Cel mai bine suni la serviciul Relatii Clienti si sigur te ajuta ei cu o informatie. Succes Andreea!

| DyaAndreea explică:

0303radu lesin de ras...vai ce sa spunem=) eu vorbesc serios daca ai chef de caterinca paaaawave du-te la categoria dragoste si sex nu aiciwinking

| DyaAndreea explică:

Hai mars

| 0303radu a răspuns:

rolling on the floor))))))))))) da puteti vb 1000 de mesaje! si daca vreti convorbiri nelimitate puteti sta cu telefonul la ureche dar sa stati si face to face

| 0303radu a răspuns:

Poi si eu st de vina pentru prostiile pe care le intrebi tu sad, e cea mai ciudata intrebare pe care am gasit-o pe TPU... sorry