| Iuliaradoi56 a întrebat:

Hey,vreau si eu sa știu dacă pot sa merg la o facultate de resurse umane daca sunt la profil de mate info și ce facultate imi recomandați(Din Bucuresti). Eu as vrea sa lucrez într-o firma la resurse umane

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

De putut poti. De recomandat nu pot ca nu is de acololaughing

| Hopfulmiau a răspuns:

Hei, eu sunt student la Resurse Umane, în București.(deci iti recomand bucurestiul, e foarte interesanta facultatea, cel putin mie imi place, profesorii sunt foarte profesionisti, ai cu cine lucra) Nu ai nici o problema ca esti la mate-info, ci din contra iti va prinde bine cand va trebui sa inveti statistica. Daca ai nelamuriri sau alte intrebari, scrie-mi...