| anonim_4396 a întrebat:

Ieri, duminica, 2.10.2011 am pus primul meu bilet la pariuri sportive, dar nu stiu daca am castigat!
Unde pot afla?

2. Vreau si eu un alt site de unde pot lua pronosticuri bune, in afara de "biletul zilei"...cine a incercat vreun site de genul acesta si este multumit de el?

Dau funda si desigur si voturi(nu verificati, sunt deja senior!)

Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| xLovLySmiLe a răspuns:

Http://www.stanleybet.ro/ incearca aici nu stiu sigur dar tata se mai uite pe site-ul asta cand baga la pariuri:D

2 răspunsuri:
| alecsandru22 a răspuns:

Pai cel mai sigur poti verifica pe site-ul lor, intra pe site-ul lor si pe bilet ai un cod, undeva pe site ai verifica bilet, pui codul si verifici

Daca nu stii site-ul poti vedea rezultatele pe diferite site-uri, unul bun ce-l recomand este http://www.flashscore.ro/

spune-mi la ce sediu de pariuri ai pariat si poate te ajut cu un site oficial

| Razvan03Andrei a răspuns:

Multumesc anticipat la amandoi.

Nu imi trebuie un site oficial, merge si asabig grin