| Stanciu_Andrei_1995 a întrebat:

Ii intreb pe cei care joaca marketglory, cum scot banii care i am facut pana acum?

5 răspunsuri:
| alexacarmina a răspuns:

Se castiga bine din pay per download ca afiliat am un prieten care sa inregistrat pe http://realsharecash.com Pasi sunt te inregistrezi iti timit un mesaj de activare in emailu tau faci upload la un fisier si pe urma faci share la link si castigi bani.

| mac2015 a răspuns:

Salut daca te mai intereseaza inca un joc gen MG iti recomand si www.pipstycoon.com/? i=5761 iei undeva la 0.10-0.15 centi pe zi depinde de energia pe care o ai exact cum e si in MG. app si eu joc MG :)

| Stanciu_Andrei_1995 explică:

Joc din ianuarie si am facut 180 lei pana acum

| dabaeu a răspuns:

Market glory e o prostie. Pierzi luni de zile pentru 5-10 $ sau chiar mai putin//
Daca vrei ceva bun /contacteaza-ma pe skype cavani31
salut

| Stanciu_Andrei_1995 explică (pentru dabaeu):

Joc din ianuarie si am facut 180 lei pana acum