| HellRazor a întrebat:

Imi dati si mie va rog cateva sfaturi sa vand mai repede un N97 in bacau?
http://www.okazii.ro/catalog/52395072/nokia-n97-32gb-bac au.html

2 răspunsuri:
| elenaborosoiu a răspuns:

Incearca sa bagi anuntu pe mai multe stieturi sau pune afise prin bacau

| dodoya_7695 a răspuns:

Da, pai daca vrei sa vinzi du-te pe strada si intreaba lume spune cateva informatii sau daca nu poti face asta, fa-ti o pagina a ta sau un blog in care sa scrii despre lucruri de vanzare iar primul tau lucfu de vanzare este N97... succes