| Ionut0909 a întrebat:

Îmi puteți recomanda un magazin online pentru mineri bitcoin cu algoritm Scrypt.

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Chiar daca te nasteai cu 15 ani mai devreme, nu faceai mare lucru ca la noi curentul e ireal de scump. De ce crezi ca majoritatea minerilor si fermelor serioase de minat erau din Rusia si China, uneori din SUA sau Kazahstan? CURENT IEFTIN CA BRAGA! In momentul asta, daca vrei sa faci o chestie, ia si acumuleaza. Baga-te si pe *** coins pentru posibilitatea de cistig rapid, ce scoti converteste in BTC si ETH. Bine, momentan piata e cam sus si nu prea are sens. Important e sa stai cu ochiul pe IPO-uri si sa te bagi cu minimul necesar. Cu cit mai multe, cu atit mai multe sanse. Nu conteaza ca bagi 10 EUR, ai sanse mai mari ca la loterie sa creasca de minim 100 de ori.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru mineri?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru darrio2007):

S-a trezit si el cu vreo 10 ani prea tirziu...

| Ionut0909 explică (pentru GabiDumitrescu):

Îmi pare rău dar asa este, m-am trezit târziu. Acum am facut 20 de ani și nu am avut cum sa fac aceste lucruri.

| Ionut0909 explică (pentru darrio2007):

Da te rog.

| darrio2007 a răspuns (pentru Ionut0909):

Glumesti?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Ionut0909):

Chiar daca te nasteai cu 15 ani mai devreme, nu faceai mare lucru ca la noi curentul e ireal de scump. De ce crezi ca majoritatea minerilor si fermelor serioase de minat erau din Rusia si China, uneori din SUA sau Kazahstan? CURENT IEFTIN CA BRAGA! In momentul asta, daca vrei sa faci o chestie, ia si acumuleaza. Baga-te si pe *** coins pentru posibilitatea de cistig rapid, ce scoti converteste in BTC si ETH. Bine, momentan piata e cam sus si nu prea are sens. Important e sa stai cu ochiul pe IPO-uri si sa te bagi cu minimul necesar. Cu cit mai multe, cu atit mai multe sanse. Nu conteaza ca bagi 10 EUR, ai sanse mai mari ca la loterie sa creasca de minim 100 de ori.