| andreiuta12 a întrebat:

Salut,
Imi puteti recomanda si mie un site de unde sa cumpar Bitcoin in Romania? Multumesc

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Http://localbitcoins.com/
Foloseste site-ul. Sunt multe altele, dar te poti intalni cu vanzatorul, ai review-uri etc.

| ALEXICAmarketing a răspuns:

Ce vrei sa faci cu Bitcoin? 3982 $ costa un BTC, mult si nu iti foloseste la nimic.
Daca cumperi actiuni la Nuclearelectrica poti sa incasezi un dividend cu randamentul de 13%, la OMV Petrom randamentul este 7%, la Fondul Proprietatea este 10%. INVESTESTE INTELIGENT si studiaza mereu!

| localbtceu a răspuns:

Salut
Sunt mai multe situr

bitcoinromania.ro?

Cu stima

Cumpara si vinde bitcoin usor si simplu
Http://local-btc.eu