| AlexAndrei96 a întrebat:

Imi puteti spune exact de unde pot achizitiona un PaySafe Card? Si cum? Si cum il cer?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Te duci la un paypoint (unde se platesc facturi si alte chestiI), ii spui celui/celei de la casa ca vrei si tu un paysafe. O sa te intrebe suma. Acestea sunt: 25, 50, 100 si 200. Ii platesti cat vrei, iti da un bon pe care scrie un cod. Pastrezi bonul si scrii codul ala in locul unde vrei sa bagi bani.

3 răspunsuri:
| AlinSy a răspuns (pentru AFR81):

25, 50, 100 si 300.

| AFR81 a răspuns (pentru AlinSy):

Nu sunt convins, dar este posibil sa ai dreptate. Nu am mai luat demult unul.