| Alex124Ales a întrebat:

Imi puteti spune daca pot cumpara din xbox one s, xbox live cu ajutorul paysafe card? Raspundeti doar daca ati incercat si stiti 100% Va multumesc!

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

In gneeral doar credit card/debit card, nu cu paysafecard.

| lpavel a răspuns:

Nu stiu, dar de un lucru sunt sigur! Pana sa astepti aici zile sa primesti un raspuns bun pana atunci ai fi putut incerca si aflai...
Mergi la magazinul xbox, alegi jocul iar cand ajungi la plata iti va arata optiunile cum poti plati, daca nu vezi ca se poate plati si cu paysafe card atunci renunti si gata, ai aflat ca se poate sau nu! happy