| Anonimus5489632987 a întrebat:

Imi puteti spune totul despre bursele de merit din 2015?(Adica cat se primeste si de cate ori pe semestru). Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Bursa de merit nu este o suma fixa, aceasta este in functie de cati elevi o primesc si suma primita de scoala pentru bursele de merit. Se primeste lunar, pe perioada cat tine anul scolar (fara vacante).

1 răspuns:
| Alinuzaalinut a răspuns:

In clasa mea bursa de merit nu stiu de cine a fost stabilita, dar exista doua premii, unul de locul1care are valoarea de 130lei iar locul 2 care are valoare de 100lei, eu am luat o data pe semestru