| Butica_Stefania_1997 a întrebat:

Imi spuneti va rog cateva dintre cele mai practicate metode de promovare a vanzarilor?

2 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Reclama pe internet, reclama prin afise lipite in oras, fluturasi impartiti, carti de vizita, banere

| costan a răspuns:

Daca ai un magazin online si vrei promovarea produselor, sunt multe metode unele eficiente si altele mai putin eficiente. Daca vrei sa afli o metoda foarte eficiente pentru vanzari, lasa-mi un mesaj privat si o sa-ti explic.