| shhhs a întrebat:

Buna imi spuneti si mie cateva metode de promovare a blogului?
Vrea cineva cu blog care e nou ca si al meu sa facem parteneriat? happy

12 răspunsuri:
| shhhs explică (pentru acinorev):

Vrei sa facem parteneriat? happy spune-mi ce trafic ai intr-un reply. :X

| acinorev a răspuns (pentru shhhs):

TRAFIC? pai... nu chiar foarte mult, nu prea am publicat-o si, in plus, dacaa vrei anunturi etc. care sa iti faca cunoscuta pagina, trebuie sa platesti/

| shhhs explică (pentru acinorev):

Nu neaparat trebuie sa platesti tongue

| acinorev a răspuns (pentru shhhs):

happy eu asa am vazut!

| shhhs explică (pentru acinorev):

Se pot promova reciproc 2, 4, 6, etc bloguri si asta gratuit. happy adica isi aduc reciproc cititori si e in avantajul amandurora. :X

| acinorev a răspuns (pentru shhhs):

Multumesc! happy

| shhhs explică:

Nu am un blog de vanzari...mersi oricum.

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Cristinacrs69batting eyelashes si vorbim.

| shhhs explică (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

Nu inteleg ce ai vrut sa zici cu asta...E id-ul tau? big grin

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru shhhs):

Da big grin

| shhhs explică (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

Te-am adaugat