| Love_6750 a întrebat:

Imi spuneti va rog ce se face pe Lady Popular?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un joc online,unde iti creezi un avatar( respectiv o lady) ii cumperi haine, accesorii un aparatament chiar si un animalut de companie dar mai bine iti las un link: http://www.ladypopular.ro/
iti faci un cont este foarte usor...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-i la cineva funda? puppy dog eyes

| Gabitzzza a răspuns:

Si eu joc si imi place mult pai initial ai o d-soara total nearanjata dupa care incepi sa o creezi in timp ea va ajunge in timp cunoscut va avea o multime de haine iubit animale de companie trebuie sa o ingrijesti sa fie fericita vei vedea este interesant pana cand vei ajunge pe podium dar nici atunci nu se va termina jocul pentru mai multe chestii descpre joc vb pe id meu lasa-mi mesaj privat daca te intereeaza

| RebbeSKhon a răspuns:

Si eu joc, dar habar nu am. Iti du eu un joc mai fain : http://www.woozworld.com
iti creezi o persoana, iti faci e-mail si parola, iti imbraci avatarul, te plimbi prin orase, poti sa te faci VIP, adica populara, ai si bani, BEEX sau WOOZ, iti faci prieteni romani care mai joaca, iti creezi o casa, alegi mobila si peretele, in casa iti faci un magazin, si faci mai multi bani daca cumpara cineva de la tine, si iti cumperi si mai multe haine. :)) :-)).