| dragonu3 a întrebat:

Imi zice si mie cum as putea sa imi castig singur banii, sa ma angajez undeva. Mentionez ca am 16 ani sunt in clasa a9-a la profilul de turism si alimentatie dar as vrea altceva, nu neaparat chelner sau ceva de genu. Sunt din Botosani!

1 răspuns:
| vodak a răspuns:

Fa-ti cont gratuit de afiliat pe 2 parale:
http://fans-like.com/afiliere-2-parale
Promovezi branduri cunoscute din Romania si castigi procent din valoarea produselor vandute prin promovarea facuta de tine. Sunt persoane pentru care aceasta e sursa principala de venit.