| Ionicajunior a întrebat:

In afara de a avea o firma cum mai poti face multi bani?
Poti ajunge super-bogat din a avea o meserie/ocupatie normala?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Unicul mod in care poti ajunge gogat sau superbogat, fara sa ai firma si fara sa muncesti, este sa castigi o suma uriasa la loterie.
Din pacate, cu o mersie sau ocupatie normala, nu vei ajunge niciodata bogat ori super-bogat.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ai sa iti cumperi niciodata un Ferrari fiind doar angajat

| Ioana37383 a răspuns:

Daca stii cum sa ti pui banii la un loc, sa i strangi si sa nu ii dai pe chestii ce probabil nu ti vor fi de folos pentru o perioada lunga de timp, sa stii ca nu i imposibil! O sa dureze ani, dar cu multa munca i rabdare vei reusi, nimic nu i imposibil!