| king5151 a întrebat:

In cat timp intra banii de pe un card de Olanda pe unul de Romania?

6 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

La ING Bank, in cateva minute de oriunde ai fi, daca conturile sunt ambele la ING.

| king5151 explică (pentru cristi202):

Eu am cont la bt si mi-a trimis cineva bani de pe ing dar din strainatate, si astept de vineri si nu imi intralaughing

| cristi202 a răspuns (pentru king5151):

Intre banci e mai greu, poate dura zile.

| mihai69 a răspuns:

Banii nu intră de pe card pe card, ci din cont în cont.
Pentru transferuri interbancare internaționale e nevoie de obicei de circa două zile. Sau mai multe...

| king5151 explică (pentru mihai69):

Pai stai putin. daca cineva mi-a trimis niste bani pe card, cum vad daca mi-au intrat "in cont"?

| mihai69 a răspuns (pentru king5151):

Prin aplicația de online banking sau cerând la bancă un extras de cont. Sau la un ATM, folosind cardul.