| JetBlueJet a întrebat:

In cat timp pot intra in posesia unui card daca aplic pentru acesta online la Banca Transilvania si aleg sa merg eu la banca si sa ridic cardul?

Răspuns Câştigător
| GPA a răspuns:

Cardul poate fi livrat la adresa ta în câteva zile, de obicei în circa 4-5 zile de la solicitare. Nu este nevoie să te duci la bancă pentru a-l ridica, folosești serviciul de curierat pentru livrare la domiciliu.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cardul nu-l face banca unde deschizi contul, ci un serviciu special al bancii respective, care de multe ori nici nu se afla in orasul tau, de aceea cardurile se trimit prin posta, in cateva zile, dupa deschiderea contului.

| Pica1990 a răspuns:

O sa iti vina acasa prin posta stai linistit