| Villy0po a întrebat:

Kn vinde black berry (nu conteaza modelul) si cere mai putin pe el (poate sa fie si la mana2 si furat)?

5 răspunsuri:
| AndreiC a răspuns:

Iti doresc sa te intalnesti cu unul dintre cei carora li s-a furat telefonul! Oamenii ca tine incurajeaza hotii! Poate iti scoate el ideea cu telefonul furat din cap...

| ganton a răspuns:

Vezi ca pentru crapberry trebuie' sa platesti pe langa ce dai pe cartela/abonament si un abonament special de BlackBerry daca vrei sa ai net pe el laughing.

| ganton a răspuns:

Ce bussiness mah? Nu vezi ca e copil? Crezi ca are nevoie de push e-mail? Lasa-l sa stie, ca daca isi ia crapbbery si vrea sa foloseasca net pe el pe langa prepay/abonament o sa mai dea inca 10-20 de euro pe abonament de BlackBerry.

Celelalte smartphone-uri n-au nevoie de asa ceva. Am avut N97 mini si foloseam netu' de pe cartela fara probleme.

| abubusd a răspuns:

@ganton:BlackBerry este cel mai bun bussiness phone, perfect poentru internet, e-mail si mobile office, deci daca iti iei BlackBerry inseama ca ai nevoie de el si ca o sa il folosesti pentru asa ceva, asa ca nu mai conteaza si in plus are wifiwinking.
App: si la i-phone si la alte smartphone-uri e la fel, nu poti sa ai internet daca ai cartela decat daca platesti ceva in pluswinking

| Villy0po explică:

App telhu` nu e pentru minewinking