| Robert131 a întrebat:

La care dintre bancile urmatoare: BRD, BCR, Raiffeisen, Banca Transilvania este mai convenabil sa faci un card de debit pentru un minor? (comisioane mici)

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ti se vor da raspunsuri diferite depinzand de unde are cardul fiecare. Cel mai bine cauti pe net ce comisioane are fiecare banca in parte si le compari.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La toate este la fel, fiindca minorii au drept la card fara comision bancar.

| mi25 a răspuns:

Am avut card la CEC, Banca Transilvania, Raiffeisen Bank, Banca Tiriac. Am in prezent la BCR si BRD. Aceiasi Marie, cu alta palarie.

| GabehAle a răspuns:

Pe langa raspunsul deja primit, mai adaug I completare: depinde si de zona in care locuiesti. Eu mi-am facut la BT pentru ca am stat in Cluj cativa ani. Sora mea are la Reiffeisen. Eu daca faceam la Raiffesein, umblam tot Clujul sa ajung la banca. Acolo sunt putine. In schimb, de BT dadeam peste tot.