| Robert131 a întrebat:

La Raiffeisen bank este vreo modalitate de a verifica soldul in afara de mersul la banca? Nu beneficiez de internet banking

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ai card, la orice bancomat al bancii respective.
Repet, al bancii respective, nu al altei banci.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, numai daca ai acces online la Internet banking, cu ID si parola date de banca.
O alta modalitate este sa mergi la orice filiala a bancii si sa ceri un extras de cont.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La un ATM al băncii, cu cardul, faci interogare de sold.

| Holiday a răspuns:

Cu cardul la bancomat. Alegi optiunea "Verificare sold".

| SingleForOne a răspuns:

Fie suni pe ei la numarul pe care il au pentru call center, fie descarci aplicatiile Raiffeisen, parcurgi niste pasi simpli, si ai rezolvat treaba. Ideal ar trebui sa mergi la o sucursala ca să-ți introduca datele.