| Mikioaja a întrebat:

Lucrează cineva la Glovo sau Uber?

7 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Nu merita.

| Denisa0954 a răspuns:

Prietenul meu lucreaza la glovo

| Mikioaja explică (pentru Denisa0954):

Se câștigă bine?

| Denisa0954 a răspuns (pentru Mikioaja):

Depinde de cate ore faci pe zi, de zona pe care o alegi. De exemplu, prietenul meu castiga aproximativ 600 de lei pe saptamana plus tips aprox. 200 de lei

| JicaContra a răspuns (pentru Mikioaja):

Cam 100lei pe zi
si muncesti cand vrei si cat vrei, nu te tine nimeni la nici un program

| nicu991 a răspuns:

Era un tip pe Youtube, Grigore Varlam, asta vlogguri in timp ce livreaza la Glovo sau Uber, nu mai stiu... aflii detalii mai multe acolo.

| ValentinGabi a răspuns:

Caută pe Grigore Varlam pe Youtube si o să vezi cum se desfășoară viața de zii cu zi la glovo iar la uber e treaba să fii șofer bun în traficul aglomerat