| sHaNd0r1c4 a întrebat:

Metode de a face bani?!

10 răspunsuri:
| brandiburu a răspuns:

Du-te la munca.

| MARRY05 a răspuns:

Reprezentant infinity daca ai multi prietenibatting eyelashes uite id meu business_ms@yahoo.com si mai vbtongue

| Bodo a răspuns:

Http://www.daedalusonline.ro/recraf/?ref=72507
Raspunzi la niste chestionare si primesti bani pentru asta (cam un euro de chestionar)

| 13 a răspuns:

Lupte de strada. Doua luni dai bani dupam aceea incepi sa ieihappy faci in jur de 400 de lei pe mecihappy meciurile le ai in functie de viteza cu care te vinecihappy

| Moron a răspuns:

O metoda foarte buna de a face bani este aplicatia Peko. Eu fac 10$ odata la 4 zile. Puteti descarca aplicatia pe orice telefon sau tableta cu android sau IOS. Plata se face prin Paypal, iar, pentru a descarca aplicatia trebuie sa va faceti un accont pentru o alta taraL U.K., Spania, U.S.A...
Pentru a primi un bonus de 0.50$ puteti folosi urmatorul cod:
9Xz184wg

| r0laNd a răspuns:

Te duci cu colindul.

| florinalbert a răspuns:

Bun raspuns nr13. daca nu ai nici o meserie sau nu-ti place munca fi un sportiv de strada daca vrei bani reali. sportiv pe ring nu ai valoare daca pierzi dar pe strada iei bani asta doar daca nu cumva ajungi la capacitatea lui BUTE!

| andryuza a răspuns:

Vinde-ti organelelaughingglumesc du-te la muncabig grin

| k1nder_7427 a răspuns:

Invata Poker!

| dyanna1989 a răspuns:

Videochat