| anonim_4396 a întrebat:

Nu avem o situație financiară mai bună. Cum să câștigi banii online? Fără țepe. Vreo 1000 de lei pe luna sau chiar mai mult daca se poate.

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi la munca. Daca intrunesti varsta.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu există asa ceva, cauta ti servici si 8 ore esti la munca si atunci da cîstigi 1000 de lei sau mai mult pe lună dar stînd acasa nu vei avea banii ăstia, ce varsta ai?

| Slayer22ZC a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nu dau detalii personale. Știam asta. Crezi că nu aș vrea chiar și azi sa muncesc.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci pentru acei 1000 lei?

| johnnny123 a răspuns (pentru suntserios):

Știe doar că vrea să primească 1000 de lei pe lună.
Mai era unul pe aici care căuta o aplicație care să-i plătească "măcar" 100 de lei/zi.

Niciunul nu poate să explice *pentru ce* le-ar da cineva banii ăia.

| Slayer22ZC a răspuns (pentru johnnny123):

Nu dau detalii personale.
Eu credeam că voi știți ceva dar de fapt nu știe niciunul deci nu primiti funda.

| suntserios a răspuns (pentru Slayer22ZC):

Uite ca eu stiu. Upwork.com. Gasesti multe proiecte de programare. Te bagi?

| johnnny123 a răspuns (pentru Slayer22ZC):

Noi știm că pentru a face bani online trebuie să te pricepi la ceva.
Adică: programare, design, administrare servere, SEO, producere de conținut de calitate, etc.

Știi să faci ceva din toate astea? Sau vrei să-ți intre lunar în cont 1000 de lei pentru că ai dat trei click-uri și ai completat zece sondaje?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Slayer22ZC):

Ține o tu funda si vezi poate faci bani cu ealaughing

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Banii online se câștigă executând o muncă care se poate face online.

| ReddY25 a răspuns:

Tiktok laughing)

| Slayer22ZC a răspuns (pentru ReddY25):

Amuzant dar nefolositor contează câți de urmăresc. Așa ca nu merită.

| trophin a răspuns:

Asta trebuie sa faci singurel.

| Stefgr a răspuns:

Bani multi fara vreo calificare nu cred. Poti completa sondaje online. Se primesc bani putini dar se aduna. Eu folosesc aplicatia asta https://attapoll.app/join/euzzf
Mai sunt ceva siteuri dar si daca faci toate sondajele pe toate nu cred ca ajungi la 1000/luna

| Lillo a răspuns:

Primiți instantaneu 1 USD în contul dvs. PayPal, Amazon, Coinbase pentru fiecare sondaj pe care îl completați.
După completarea fiecarui sondajului primiți plata in contul PayPal, in maxim 24h.

https://surveytime.app/GTH6q1xQoz