| Neinteresant222 a întrebat:

Nu este o intrebare, mai mult cer un ajutor aici...
Nu de mult mi-am facut un site pe care nu am vizitatori, iar dorinta mea esta ca fiecare care vede aceasta postare sa intre pret de cateva minute pe situl meu. vreau sa am trafic pentru a urca in paginile google, ca cei care cauta obiecte in legatura cu situl meu, sa le apara acest site. Va multumesc anticipat.
Situl este : www.lightersweden.webs.com
Daca credeti ca mai trebuie sa adaug ceva, astept cu nerabdare parerile si ideile dumneavoastra.
Cei care sunt interesati de un Link Exchange, de asemenea pot sa apeleze la mine.
O zi frumoasa va doresc.

Minea Mihai Cosmin

Răspuns Câştigător
| Dany3103 a răspuns:

Salut :) intra pe EasyHits4U, vizitezi un site 20 de secunde si primesti 1 credit.

1 credit = 1 vizita pe site-u tau

Link: http://www.easyhits4u.com/? ref=dany3103

Contact pe private pentru detalli daca esti interesat.